Odobrena Institucionalna podrška Nacionalne zaklade

Institucionalnom podrškom Nacionalne zaklade osigura0 se  dio plaće za osobu koja je zaposlena u Udruzi, što nam je sada vrlo bitna stavka kako bi ta osoba mogla i nadalje ostati zaposlena. Ovom financijskom podrškom osigurali smo sredstva za uredsko poslovanje, odnosno za pokriće troškova uredskog materijala, troškova komunikacije (telefon, službeni mobitel, internet), bankovnih troškova, poštanskih troškova, održavanja fotokopirnog aparata, troškova stručne literature za vođenje knjigovodstva (RIF). Od opreme nam je potreban jedan printer za kvalitetnije uredsko poslovanje te jedan fotoaparat kako bi mogli dokumentirati rad i aktivnosti za arhivu. Pokrićem ovih troškova stvorit će se preduvjeti za kontinuirani rad odnosno stabilizaciju udruge, a na taj način i preduvjeti za razvoj. Bilo  nam je važno osigurati sredstva kako bi i nadalje mogli kontinuirano, kvalitetno i pravovremeno biti na usluzi svojim članovima, te im pružiti potrebnu pomoć.

logo-n-zaklada

Možda vam se svidi