Projekt Udruge iz Slavonskog Broda

Predsjednica Udruge sudjelovala je na uvodnoj konferenciji projekta “Comprehensive Care to the Families with Dependent Member -Community4family” koji je odobren u okviru programa IPA IV – razvoj ljudskih potencijala od strane Europske unije. Nositelj projekta je Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Slavonski Brod, a partneri su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Udruga za osobe s mentalnom retardacijom “Radost” Ploče, Udruga Šibensko-kninske županije “Kamenčići” i Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Rijeka. Konferencija je održana u prostorima Hrvatskog saveza udruga za osobe s mentalnom retardacijom u Zagrebu, a prisustvovali su predstavnici institucija, srodnih udruga te članica saveza.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Možda vam se svidi