Pisanje EU projekata

Program JAKO, program razvoja civilnog društva i lokalnih zajednica u Sjeverozapadnoj Hrvatskoj, organiziralu su trening “Pisanje i provedba projekata financiranih iz EU fondova”. Trening se sastojao od ukupno 4 cjelodnevne radionice koje su se održale tijekom rujna i listopada u Koprivnici. Voditelji/ce radionica su Igor Roginek, Ines van Hoek i Sandra Magdalenić iz Autonomnog centra – ACT, Čakovec.
Radionice se održavala u sljedećim terminima:
– petak, 20.09.2013. od 9 do 17h / Radionica “Uvod u UPC, analize i logički okvir”;
– subota, 21.09.2013. od 9 do 17h / Radionica “TriP – Planiranje, priprema i pisanje projekata”; – petak, 25.10.2013. od 9 do 17h / Radionica “Provedba projekta, praćenje i izvještavanje”;
– subota, 26.10.2013. od 9 do 17h / Radionica “Proračun projekta, praćenje i izvještavanje”.
Radionica je prisustvovala predstavnica naše Udruge Martina Benjak.