Godišnja Skupština Udruge

Održana je godišnja Skupština Udruge. Na dnevnom redu su bila izvješća o radu Udruge i Kluba “Maslačak” za 2012. godinu kao i financijsko te izvješće Nadzornog odbora. Izvješća su jednoglasno, bez rasprave prihvaćena. Voditeljica Kluba “Maslačak” Nada Domitrović je pročitala prijedlog programa rada Kluba za 2013. godinu, a predsjednica program rada Udruge. Prijedlozi su također jednoglasno, bez rasprave prihvaćeni. Predsjednica je pod posljednjom točkom dnevnog reda izvijestila sve nazočne o aktivnostima koje su se provele i koje se provode oko adaptacije kuće u Gundulićevoj ulici. Na kraju su se Skupštini obratili svi prisutni gosti te čestitali na postignutim rezultatima i zaželjeli uspjeh u daljnjem radu. Svi su pozvali na suradnju. Osim pripreme dokumentacije koju su odradile predsjednica i voditeljica Kluba i ostali roditelji/udomitelji su se također uključili, za Skupštinu su pripremili kolače. Hvala svima koji su sudjelovali u radu Skupštine.