Tamara Premuš bila je na čelu Udruge 20 godina

Danas je bilo vrlo emotivno u našoj Udruzi, naime nakon 20 godina aktivnog rada i borbe za prava i bolji život djece i mladih s teškoćama, osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji naša draga šefika i teta Tamara kako smo ju svi od milja zvali, odlazi s mjesta predsjednice Udruge, ali i dalje će biti tu za svoje Maslačke kao volonterka i članica Nadzornog odbora. Previše je tu emocija danas bilo koje moraju sjesti na svoje mjesto da bi mogli dalje, jer kad se spomenula Udruga uvijek su svi znali da je to kod Tamare, da ti vodiš hrabrim koracima Udrugu naprijed. Još jednom HVALA TI za sve, za tvoje volonterske sate, vrijeme, odricanje, neprospavane noći jer su rokovi bili blizu, ali najviše za ljubav i osmijehe koje si poklonila našim Maslačcima. ❤️ Fotografije su preuzete od Televizija Križevci.

Možda vam se svidi