Posjet ,,Ludbreškom suncu”

Devetero članova naše Udruge sudjelovalo je na obilježavanju 10. Dana ludbreške Svete Nedjelje. Na poziv Udruge za osobe s invaliditetom “Ludbreško sunce” u prijepodnevnim satima prisustvovali smo Svetoj misi za bolesne i osobe s invaliditetom, te za osoblje koje brine o njima, na Svetištu Predragocjene krvi Kristove u Ludbregu. Nakon mise uputili smo se u “Kuću sunca” u kojoj Udruga djeluje, na ručak. U poslijepodnevnim satima uslijedio je program “I mi to možemo, pokaži što znaš”. Na susretu su sudjelovale srodne Udruge iz Dugog Sela, Đurđevca, Koprivnice, Novog Marofa, Svetog Ivana Zeline i Čakovca. U programu su sve udruge izvele točke u kojima su njihovi članovi najbolji. Bilo je tu pjesme, plesa, glume, recitacija. Naši mladi su se predstavili sa recitacijom i pjesmom. Na povratku kuću posjetili smo centar Ludbrega i naravno poznato mjesto  “centar svijeta”.

Možda vam se svidi