Božićni vilenjaci Prigorskog radija poklonima razveselili članove Udruge “Maslačak” Križevci

Prigorski radio je u suradnji sa slušateljima organizirao akciju “Božićni vilenjaci” putem koje su slušatelji darivali članove Udruge.

“Maslačci” su izrazili svoje želje za Božić koje su zaista bile vrlo skromne, od čokolade, higijenskih potrepština, tenisica, pidžama, a najveća želja im je da se i dalje svi zajedno druže.

Smisao Božića ne čine pokloni, već zajedništvo, ljubav i toplina koju poklanjamo jedni drugima te briga za one koji su u potrebi, a to su danas osjetili “Maslačci”. Slušatelji Prigorskog radija uključili su se u akciju i u samo 24 sata kupili poklone koje su poželjeli “Maslačci” u akciji “Božićni vilenjaci”.