12. Sportski susreti u Bjelovaru

Članovi Udruge “Maslačak” Križevci sudjelovali su u subotu, 22. travnja 2023. na 12. Sportskim susretima udruga osoba s intelektualnim teškoćama u Bjelovaru u organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama i Udruge OSIT Bjelovar. Mateja Vrbanec, Dario Plavec i Josip Posavec natjecali su se u pet disciplina sa članovima iz još 22 udruge iz cijele Hrvatske. Trud i vježbanje za natjecanje se isplatilo jer su se Maslačci kući vratili sa dva pehara. Osvojili su 1. mjesto u disciplini “Štafeta sa kvačicama” i 2. mjesto u disciplini “Bacanje loptice u koš”. Osim natjecanja ovo je bila prilika za susret sa dragim prijateljima, razmjenu iskustava i sklapanje novih prijateljstva što je itekako važno svima.