Provedbena radionica “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” (SKUPINA 1)

Predsjednica Udruge Tamara Premuš i voditeljica EU projekta “Budimo ruka podrške” Martina Benjak Brezjan sudjelovale su na online provedbenoj radionica u okviru Poziva „Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“ (SKUPINA 1) u organizaciji Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva od 20. do 22. prosinca 2021.

Teme radionice su bile: ugovorne obveze, opće informacije o pravilima nabave, dokumentiranje aktivnosti i pokazatelja, izvještavanje o provedbi i ZNS, vježba izvještavanja ESF Plus, izmjene manjeg značaja + vježba, i EU vidljivost. Ovom radionicom su predsjednica i voditeljica projekta stekle nova znanja koja će uvekilo olakšati provedbu prvog EU projekta Udruge “Maslačak” Križevci.

Možda vam se svidi