Izložba božićnih jaslica

Osim brojnih edukativnih, rehabilitacijskih, kreativnih i ostalih aktivnosti u okviru poludnevnog boravka jako važno je i uključivanje naših članova u život zajednice. Tako smo današnji, četvrti, ne prehladni dan nove godine iskoristili za šetnju do sjedišta Mariapoli Faro u Križevcima gdje smo razgledali izložbu božićnih jaslica. 😇 Izložba je organizirana u suradnji sa Udrugom Jasličara Jaska Jastrebarsko. Bilo je zanimljivo vidjeti božićne jaslice napravljene od raznih materijala. Hvala gospođi Katici Marić koja nas je provela kroz izložbu. Na povratku smo se okrijepili kavom i sokom. Poludnevni boravak kroz trogodišnji program financira Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, a sufinanciraju Koprivničko-križevačka županija i Grad Križevci.

Možda vam se svidi