Nacionalni dan osoba s intelektualnim teškoćama

Kako najljepše obilježiti naš dan, Nacionalni dan osoba s intelektualnim teškoćama koji je bio 16.05., nego povratkom naših Maslačaka u svoju kućicu. 😊 Jedva smo dočekali popiti svi skupa kavicu i popričati. Radi poštivanja epidemioloških mjera podijelili smo se u dva tima. Tim 1 se odmah prihvatio posla pa su pokosili travu, zalijali cvijeće i počastili se pizzom. Tim 2 iz poslijepodnevne smjene također je s veseljem dočekao povratak u Udrugu. Kroz socijalnu priču ponovili su pravila za siguran rad kojih ćemo se pridržavati te izradili plakat kao svakodnevni podsjetnik. Bavili su se sportom, zabavili društvenim i didaktičkim igrama te porazgovarali o vremenu kada nisu bili zajedno. Veselimo se što se sve polako vraća u normalu. 😊😊😊

Možda vam se svidi