Kamp u Tuheljskim Toplicama 2019.

U organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama održana je trodnevna “Kvalitetna edukacija udruga – put u nove izazove” za predsjednike i predstavnike udruga osoba s intelektualnim teškoćama koje djeluju na području cijele Hrvatske. Kamp je održan od 6.-8. studenoga 2019. u Tuheljskim Toplicama, a u njemu su sudjelovale četiri članice naše Udruge: Ivana, Josipa, Nada i Slađana. I ovaj kamp je bio prilika sudionicima da razmijene svoja iskustva, nauče nešto novo i čuju primjere dobre prakse. Također, prilika za povezivanje kako bi zajedničkim snagama radili na poboljšanju kvalitete života osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji.
Uz aktivan radni dio, bilo je tu i pjesme i plesa u veseloj i opuštenoj atmosferi.

Možda vam se svidi