Humanitarni malonogometni susret za Maslačke

Mnoštvo građana odazvalo se današnjem humanitarnom malonogometnom susretu za Maslačke, u dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca u Križevcima.Ovim je povodom u Križevce stigla ekipa poznatog malonogometnog kluba Futsal Dinamo,
koja je igrala protiv domaće ekipe NK Radnik Križevci, a završilo je rezultatom 2:5 za goste. Da bi dali svoj doprinos akciji u kojoj članovi Udruge osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji Maslačak skuplja novac za svoj kombi, događaj su podržali brojni gosti, koji su se usput i dobro zabavili. Ukupno je prikupljeno 6027 kuna. Prikupljena sredstva donirat će se Udruzi za nabavu kombi vozila koje bi služilo kao prijevoz članova na poludnevni boravak, u okviru kojeg se provode rehabilitacijske aktivnosti za osobe s intelektualnim teškoćama, te za prijevoz na sportska natjecanja i susrete s drugim udrugama. Bila je ovo jedna lijepa sportska priča, a utakmica se odigrala u okviru 27. obljetnice oslobođenja križevačke vojarne i proslave Dana hrvatskih branitelja grada Križevaca. Inicijativu za odigravanje ovog susreta pokrenuo je Zvonko Beljo, a prije utakmice su predstavnici oba kluba, kao i Udruge Maslačak, položili vijenac za sve koji su dali život za našu domovinu. Ova je humanitarna akcija inače započela još prošle godine s humanitarnim koncertom, a tako se planira i završiti već ovoga četvrtka.

Osim svojim odazivom na ova događanja, akciju možete podržati i uplatom na IBAN Udruge HR8423400091510883812

42092154_543124269467534_4601327785670082560_n-640x427

Čitajte i ostale članke