Projekt: Klub “Maslačak”

Klub “Maslačak” – projekt je sufinanciran od strane Grada Križevaca u iznosu od 15.000,00 kuna te Koprivničko-križevačke županije u iznosu od 9.000,00 kuna. Mjesto provedbe projekta je Grad Križevci, a vrijeme provedbe od 01.01.2017. do 31.12.2017. Cilj projekta je bio doprinijeti povećanju kvalitete života i socijalne uključenosti osoba s intelektualnim teškoćama u lokalnoj zajednici.
Projekt je u cijelosti realiziran te su postignuti svi rezultati kroz zacrtane ciljeve projekta:
1. Pružiti stručnu pomoć u rehabilitaciji osoba s IT
2. Poučavanje i usmjeravanje osoba s IT za samostalan život
3. Unaprijediti vještine i sposobnosti osoba s IT kroz aktivnosti slobodnog vremena
4. Informirati i uključiti volontere u rad s osobama s IT
5. Senzibiliziranje i informiranje lokalne zajednice o osobama s invaliditetom

Možda vam se svidi