Radionica “Priprema projektnih prijedloga…”

Grad Križevci, Upravni odjel za društvene djelatnosti i Program JAKO, Savjet za razvoj civilnog društva u Koprivničko-križevačkoj županiji organizirali su u ponedjeljak, 1. veljače 2016., radionicu pod nazivom “Priprema projektnih prijedloga za javni natječaj Grada Križevaca za financiranje projekata i programa udruga u 2016. godini”. Radionica je bila namijenjena udrugama s područja Grada Križevaca koje se planiraju prijaviti na Javni natječaj za financiranje programa i projekata udruga iz Proračuna Grada Križevaca za 2016. godinu. Sudjelovanjem na radionici članovi udruga dobili su uvid u uvjete i način prijave na Javni natječaj. Ispred naše Udruge sudjelovale su predsjednica Udruge Tamara Premuš i zaposlenica Martina Benjak.

radionicanas radionica1

Možda vam se svidi