Edukacija za volontere u Đurđevcu

U petak 17. travnja i subotu 18. travnja, u sklopu projekta „Zajedno jači“ u kojem je naša Udruga jedan od partnera Udruzi Srce Sv. Ivan Zelina, u prostorima zgrade „Stari Kotar“ Đurđevac održana je dvodnevna radionica o timskom radu, komunikacijskim vještinama i razrješavanju sukoba. Na radionici je sudjelovalo 60 volontera iz četiri županije, i to iz naše županije iz Đurđevca i Križevaca, iz Zagrebačke županije iz Sv. Ivana Zelina, iz Varaždinske županije iz Novog Marofa i iz Krapinsko-zagorske županije iz Lobora. Radionica je bila namijenjena volonterima koji žele razvijati svoje kompeticije za unapređenje kvalitete pružanja socijalnih usluga u zajednici, a cilj radionice je bio educirati volontere za povećanje aktivnosti građana u životu zajednice. Prisutni volonteri su se međusobno bolje upoznali, te kroz praktične vježbe stekli novo iskustvo i pogled na volontiranje,timski rad,komunikaciju unutar tima i razrješavanje sukoba. Radionicu je održao gdin Darko Kobetić, prof.reh., renomirani stručnjak u području inkluzije, EU fondova te jačanju kapaciteta nevladinog sektora, jedinica lokalne i regionalne uprave i samouprave direktor Centra znanja PROFECTUS.

IMAG2286

IMAG2317 IMAG2289
20150418_142458

Možda vam se svidi