Predstavljanje projekta “Rana intervencija i rehabilitacija predškolske djece s teškoćama u razvoju”

U suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Križevci, koji su nam i partneri, organizirali smo predstavljanje projekta “Rana intervencija i rehabilitacija predškolske djece s teškoćama u razvoju” za roditelje koji imaju status roditelja njegovatelja, a i sve koji su bili zainteresirani za ovaj projekt. Projekt financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta u školskoj godini 2013./2014., a partneri su i Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci te Dječji vrtić “Čarobna šuma” Križevci. Prisutnima se obratila ravnateljica Centra za socijalnu skrb mr.sc. Kristina Frtalić dipl. socijalna radnica, a u nastavku predsjednica Udruge Tamara Premuš i socijalna radnica Lana Banić. Osim navedenog projekta roditelji su informirani i o ostalim aktivnostima u Udruzi te kako se mogu uključiti u rad udruge i o zakonskoj regulativi vezano za status i njihovu djecu. Roditelji su također izmijenili iskustva te su svi pozvani na daljnju suradnju. Predstavljanje projekta održano je u prostorima Centra za socijalnu skrb Križevci.

Možda vam se svidi