Dan otvorenih vrata

Organizirali smo po drugi put Dan otvorenih vrata u sklopu projekta “Upoznajte nas i naše mogućnosti” koji financira Regionalna zaklada za lokalni razvoj “Zamah” u 2014. godini. Voditeljica projekta je Martina Benjak. Suradnici u ovom projektu su Srednja gospodarska škola Križevci te Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci. Učenici Srednje škole “Ivan Seljanec”, smjer kuhar i korisnici projekta pripremali su krafne. Posjetili su nas i predstavnici CZSS Križevci, koji su se aktivno uključili u kreativnu radionicu izrade pisanica. Učenici COOR-a Križevci su se također uključili u kreativnu radionicu gdje su oslikavali kutije za jaja. Našem veselom društvu pridružilo se i nekoliko građana koji su bili zainteresirani upoznati naše članove. Gospođica sa Radio Križevaca je snimila prilog za emisiju “Bolja strana humanost”. Dan otvorenih vrata imat ćemo jednom mjesečno, što je predviđeno projektom. Cilj projekta je uključiti što više mladih ljudi (srednjoškolaca) u naše aktivnosti, razvijati volonterstvo te upoznati što više sugrađana sa našim članovima i onime što oni mogu.

zamah_logo        logo-n-zaklada