Valentinovo

Povodom Valentinova sudjelovali smo na plesu u COOR-u Križevci, te imali prodajnu izložbu radova na Gradskoj tržnici gdje su gađani mogli nabaviti prigodne poklončiće. U Velikoj dvorani Hrvatskog doma održan je koncert povodom Valentinova pod pokroviteljstvom Grada Križevaca. Nastupili su tamburaški sastav “Pleteri” i njihovi gosti: sopranistica Ana Fortuna, Mladen Medak – Gaga, Tomislav Vrabec na violini, Matej Pavić na klarinetu, Igor Mrnjavčić na trubi i Marko Lovrić na bubnjevima. Prepuna dvorana posjetitelja uživala je lijepoj glazbi, a svojim dolaskom i dobrovoljnim prilozima podržali su rad naše Udruge i Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci. Sredstva koja smo tom prilikom prikupili usmjerit ćemo na obnovu kuće u Gundulićevoj ulici.

 

Možda vam se svidi