Mjesečna arhiva: veljača 2012

Maskenbal u COOR-u

Mladi iz Kluba ”Maslačak” sudjelovali su na maskenbalu u COOR-u, gdje su odigrali predstavu ”Svadba”, uz to su se dobro zabavili i naplesali.

Druženje povodom Valentinova

Članovi naše Udruge sudjelovali su na druženju povodom Valentinova u Udruzi u Koprivnici. Naši članovi su izveli prigodan program, te su sudjelovali u plesu pod maskama i dobro se zabavili.

“Ples srca”

COOR je i ove godine organizirao “Ples srca” povodom Valentinova, a naši članovi su i ove godine sudjelovali i dobro se zabavili.

Edukacija

Voditeljica projekta Rane intervencije predškolske djece Kristina Kranjčević sudjelovala je na jednodnevnoj edukaciji, tema edukacije je bila ”Razmatranje nepoželjnog ponašanja na alternativni način”.

Godišnja Skupština

Voditeljica Kluba ,,Maslačak” Nada Domitrović, sudjelovala je na redovnoj godišnjoj Skupštini Udruge žena oboljelih od raka dojke Klub ,,Agata” Križevci.