Mjesečna arhiva: svibanj 2010

7. malo križevačko spravišče

Naša Udruga je sudjelovala na 7. malom križevačkom spravišču, manji članovi su imali nastup, dok su oni malo veći imali prodajnu izložbu čiji je prihod otišao u dobrotvorne svrhe.

Radio emisija « Bolja strana humanost »

Predsjednica naše Udruge Tamara Premuš sudjelovala je u radio emisiji« Bolja strana humanost », u kojoj je izvjestila javnost o radu Udruge.

Dan COOR-a

Mali i veliki članovi naše Udruge sudjelovali su u obilježavanju Dana Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Članovi naše Udruge prisustvovali su akciji dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa. Predsjednica Udruge sudjelovala je na tribini « Od sretne i zadovoljne obitelji do zdravog i uspješnog društva » u organizaciji...

Susret katoličke mladeži u Zadru

Troje mladih članova naše Udruge sudjelovalo je na Susretu katoličke mladeži u Zadru uz pratnju vjeroučiteljice Ankice Jukić.