Kamp u Tuheljskim toplicama

Članovi naše Udruge Ivana, Vladimir i Dario u pratnji voditeljice Kluba Nade Domitrović sudjelovali su na Kampu u Tuheljskim toplicama održanom od 5. do 7. prosinca 2018. godine. Kamp je organizirao Hrvatski savez udruga osoba s intelektualnim teškoćama u sklopu trogodišnjeg programa (2017.-2020.) “II-Kvalitetna edukacija udruga – put u nove izazove” a pod pokroviteljstvom Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku. Sudjelovalo je 100-tinjak članova iz 26 udruga članica, a bila je to prilika za prisustvovanje predavanjima, radionicama i zajedničkom druženju sudionika s ciljem razmjene iskustva i povezivanja udruga osoba s intelektualnim teškoćama s područja cijele Hrvatske.
T 1

T 2