Humanitarni koncert “Pjevajmo zajedno za Maslačak”

Dragi prijatelji,
donosimo Vam djelić atmosfere sa našeg prvog humanitarnog koncerta koji smo organizirali 15.12.2016.god u Sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca. Ukupno smo prikupili 24.650,00 kn (sponzorstva, donacije i prodane ulaznice) sa kojima ćemo pokriti troškove koncerta koji iznose oko 8.000,00 kn, a preostali iznos ćemo utrošiti za nabavu materijala za nastavak rehabilitacije djece s teškoćama u razvoju te za troškove potrepština i namirnica za korisnike poludnevnog boravka. Izvođači koji su podigli atmosferu na koncertu: Vs Allegro Križevci, Romana Gomez Orešnik , Zdravko Bugarin, TS-Zlatni Decki, Pirati Official, OSDS, Cure Iz CEntra, Mirko Švenda Žiga i Tamburaški sastav Miraz. Pokrovitelji koncerta su bili Koprivničko-križevačka Županija, Grad Krizevci i HDS – Hrvatsko društvo skladatelja / Croatian Composers’…. Medijski pokrovitelji su bili: Radio Križevci, Radio Koprivnica, Radio Vrbovec, Radio Kaj te HR2, web portali: Grad Krizevci, Portal Križevci.info, EPodravina, prigorski.hr. Sponzori koncerta: Širjan d.o.o., 4M d.o.o., Anart Design, Tiskara Gravis, Fortes Plus, O.Š. Ljudevita Modeca Križevci, Ana Špoljar, Pekara Mlinček Križevci, PIK Vrbovec d.d., Mesnice Kalinski, OPG Posavec, OPG Renate Kostibol,OPG Jagodić Nenad, OPG Šafran, OPG Bužić, Vinarija Podolski, Križevačka pivovara, Korenko d.o.o, SUBing d.o.o., Cvjećarnica Latica Sima d.o.o., Crna Pantera d.o.o. Organizaciji koncerta su doprinijeli i: Caffe bar Planet, Caffe bar Olimp, Caffe bar Art, Caffe bar Cris, KTC d.d.,Turistički ured Grada Križevaca, Crkva Sv. Ane Križevci i AMK Križevci. Također zahvaljujemo svim našim članovima, volonterima, redarima, roditeljima i udomiteljima i svima koji su dali svoj doprinos da “Pjevamo zajedno za Maslačak”.
Maslačci Vas očekuju i iduće godine na koncertu.