Sportsko-rekreacijski izlet „Veliko srce u zdravom gradu“

U četvrtak 10. rujna 2015. g. sudjelovali smo na jednodnevnom sportsko-rekreacijskom izletu „Veliko srce u zdravom gradu“ na Gradskim bazenima „Cerine“ u Koprivnici u organizaciji Sportske udruge za osobe s intelektualnim poteškoćama „Veliko srce“ Koprivnica, a pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice, Koprivničko-križevačke županije i Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije. Treneri/kineziolozi vješto su nas vodili kroz igre. Uspješno smo savladali nošenje pilates lopte ispred sebe i držeći je na leđima, trčali smo „cik-cak“ oko čunjeva, te igrali nogomet rukom. Okušali smo se i u plesanju Zumbe. Nakon igara imali smo osiguran ručak, osvježenje i druženje te kupanje na Gradskim bazenima “Cerine”, a kao uspomenu na ovo prekrasno druženje dobili smo majice. Veseli nas što smo upoznali mnogo novih prijatelja iz Koprivnice, Đurđevca i Čakovca, s obzirom da su gosti bili članovi Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i polaznici Centara za odgoj i obrazovanje i rehabilitaciju iz ovih mjesta. Još jednom zahvaljujemo Sportskoj udruzi „Veliko srce“ na pozivu, lijepoj organizaciji i prekrasnom provodu.

IMAG3466 IMAG3487 IMAG3507 IMAG3512 IMAG3518