“Društveni utjecaj organizacija civilnoga društva u Republici Hrvatskoj”

Predsjednica Udruge Tamara Premuš sudjelovala je na konferenciji “Društveni utjecaj organizacija civilnoga društva u Republici Hrvatskoj” u organizaciji Nacionalne zaklade i Autonomnog centra – ACT na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu 25.09.2014..Tom prigodom predstavljeni su rezultati istraživanja o društvenim i gospodarskim učincima uglavnom financijskih podrški koje je tijekom desetgodišnjeg rada dodijelila organizacijama civilnoga društva. Istraživanje “Podrška: trajni učinak ili poticajni trenutak?” je provedeno u povodu desete godišnjice osnutka Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, a proveli su ga istraživači doc. dr. sc. Marija Brajdić Vuković, Odjel za sociologiju, Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu; Branko Ančić i Mladen Domazet, Institut za društvena istraživanja u Zagrebu, Centar za istraživanje društvenih nejednakosti i održivosti.