Pilot – program o financiranju institucionalne podrške od strane Nacionalne zaklade

U 2013. godini naša Udruga je bila dio Pilot – programa o financiranju institucionalne podrške od strane Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva, a u suradnji sa Ministarstvom socijalne politike i mladih, koji je trajao od 01.01.2013.-31.12.2013. godine. Institucionalna podrška je omogućila kvalitetniji kontinuirani rad Udruge. Sredstvima institucionalne podrške unaprijeđen je rad osobe zaposlene u udruzi (administrator, knjigovođa i voditeljica projektnih aktivnosti) putem edukacija i stručne literature te je osigurano pola godišnje plaće za osobu zaposlenu u Udruzi. U velikoj mjeri su podmireni troškovi obavljanja osnovne djelatnosti te je nabavljena oprema (printer, fotoaparat i usisavač). Bez odobrene institucionalne podrške bilo bi teško održati kontinuirani, svakodnevni rad Udruge.

logo-n-zaklada