Mjesečna arhiva: travanj 2013

Skupštine Udruge iz Kc

Predstavnici Udruge sudjelovali su na Skupštini Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Koprivnica koja je održana u COOR-u “Podravsko sunce” u Koprivnici.

Dan Grada

Voditeljica Kluba Nada Domitrović je prisustvovala na svečanosti obilježavanja Dana Grada koja je održana u Hrvatskom domu. U poslijepodnevnim satima članovi Udruge su sudjelovali na XVIII Utrci ulicama Grada.

Druga radionica

Predstavnice Udruge su sudjelovale na 2. radionici Pučkog otvorenog učilišta za potencijalne korisnike sredstava iz fondova EU – “Umna mapa i SWOT analiza”.

“XI. Trofej Grada Križevaca”

Povodom Dana Grada naši članovi su prisustvovali na Prvenstvu Hrvatske u latinsko-američkim plesovima – “XI. Trofej Grada Križevaca”. Natjecanje je održano u gradskoj sportskoj dvorani.

Posjeta

Posjetile su na predstavnice Ministarstva socijalne politike i mladih i Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva sa ciljem programskog i financijskog vrednovanja poslovanja naše Udruge. Bile su zadovoljne sa rezultatima koje Udruga postiže i...